Administrator ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

Twój zespół:

Na co dzień będziesz częścią globalnego zespołu rekrutacyjnego oraz lokalnego zespołu administracyjnego.

Twoje zadania:

Jednym z najważniejszych obowiązków na stanowisku administratora ds. rekrutacji jest administracyjne wspieranie zespołu rekrutacyjnego we wszystkich aspektach jego pracy. Będziesz w dużej mierze komunikować się z potencjalnymi kandydatami, przetwarzać przychodzące aplikacje, wprowadzać i aktualizować informacje w globalnej bazie danych, a także zajmować się organizacją sesji rekrutacyjnych. Do twoich obowiązków należeć będzie wspieranie cyklu rekrutacji od początku do końca, tzn. przeglądanie życiorysów, umawianie kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne oraz zajmowanie się związana z tym logistyką, sprawdzanie kompletności dokumentów aplikacyjnych oraz dbanie o prawidłowy i profesjonalny przebieg informacji między kandydatami a osobami odpowiedzialnymi za rekrutację.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (minimum BA / licencjat) – preferowane kierunki z zakresu HR.
  • Język niemiecki na poziomie zaawansowanym (C1 - The Common European Framework of Reference for Languages) oraz język angielski na poziomie średniozaawansowanym (B2 - The Common European Framework of Reference for Languages)
  • 1-2 lata doświadczenia w administracji biurowej, lub obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w organizacjach międzynarodowych).
  • Doświadczenie we współpracy z kierownictwem wyższego szczebla.
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne; aktywna postawa i skrupulatność; opanowanie i profesjonalizm.
Language:
English
German